Značka Renaissance

Výrobe regeneračných a liečebných magnetoterapeutických kompletov radu RENAISSANCE® predchádzal dlhý a náročný vývoj. Výsledkom je magnetoterapia, ktorá obstojí nielen v profesionálnom nasadení, ale je aj dostatočne účinná a súčasne jednoduchá na obsluhu pri samoliečbe a domácej aplikácii.

Výhodou systému Renaissance je jeho pôvodné určenie na nemocničné a klinické použitie. Odtiaľ pochádza aj jeho odolnosť, vysoká kvalita použitých materiálov a možnosť opakovaného, intenzívneho nasadenia. V domácom variante sa k týmto vlastnostiam pridala prehľadná a jednoduchá obsluha, bezpečnostné nastavenia a široké možnosti využitia.

Značka Renaissance využíva vlastný generátor kombinovaný so širokým radom aplikátorov podľa konkrétnych potrieb zákazníka. Generátor magnetických pulzov Renaissance je optimalizovaný na vytváranie najvhodnejšieho rozpätia frekvencie, samozrejmosťou je možnosť jej regulácie spolu s časom aplikácie v niektorom z jedenástich základných programov. Aplikátory potom umožňujú „exponovať“ liečivé magnetické pole cielene na určité miesto. Aplikátory Renaissance možno použiť od bodového lokálneho účinku cez celoplošné, lôžkové aplikácie až po „hĺbkové“ kruhové aplikátory.

Dôkazom úspechov magnetoterapie Renaissance je opakované objednávanie ďalších aplikátorov dlhodobými zákazníkmi i rýchle rozširovanie predaja týchto užitočných pomocníkov zdravia po celom svete.