O nás

ZES Brno, a.s., výrobca pulznej magnetoterapie Renaissance®, je súčasťou holdingu, v portfóliu ktorého nájdete popri vývoji a výrobe liečebných a rehabilitačných prístrojov pre profesionálnu i domácu starostlivosť aj vydavateľskú činnosť, polygrafiu, tvorbu GIS alebo servis pre štátnu správu.

Kompletnej výrobe prístrojov radu Renaissance®, vrátane súvisiaceho nepretržitého vývoja a výskumu, sa v spoločnosti ZES Brno venujeme už vyše 17 rokov. Vďaka tomu si stále držíme popredné priečky nielen v počte, no predovšetkým v kvalite a spoľahlivosti prístrojov. Naša spoločnosť ponúka komplexný servis, zahŕňajúci popri predaji prístrojov aj odborné konzultácie a poradenstvo v oblasti použitia a aplikácie magnetoterapie.

V ZES Brno, a.s. hospodárime vo vlastných výrobných, administratívnych a skladových priestoroch na ploche viac ako štrnásť hektárov v priemyselnej zóne Brno-jih.

Popri podnikateľskej činnosti v oblasti pulznej magnetoterapie investujeme v ZES Brno časť svojich prostriedkov do budovania jednej z najrozsiahlejších neštátnych zbierok súčasného maliarstva, grafiky a ilustrácie, podporujeme výstavnú činnosť aj ďalšie národné kultúrne aktivity.

Naši kľúčoví ľudia: